برگزاری مراسم عقد و عروسی با هم !

برگزاری مراسم عقد و عروسی با هم !

4/5 - (2 امتیاز)

برگزاری مراسم عقد و عروسی با هم ! مراسم عقدکنان و عروسی یکی از مراحل ازدواج جوانان ایرانی است که بعد از خواستگاری رسمی و قرار و مدارهای بله برون اجرا می‌شود. این مراسم شیرین و دلنشین، برای زوجین بسیار خاطره انگیز می‌باشد. تا جایی که اکثر ما خاطرات آن روز بیاد ماندنی را از زبان پدربزرگ و مادربزرگ هایمان بسیار شنیده ایم. در ادامه این مقاله از سالن عقد نقره همراه ما باشید

 

تشریفات مجالس عقد

همانطور که در بالاتر اشاره شد، سپردن کارهای مربوط به مراسم عقد به تشریفات عقد در کرج ‌می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. موسسات تشریفاتی، خدمات و امکانات متنوعی را در اختیار عروس و داماد قرار ‌می‌دهند که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 

تشریفات مجالس عقد

برگزاری مراسم عقد و عروسی با هم

برخی از افراد بر این باور هستند که باید بین جشن عقد و عروسی فاصله‌ای وجود داشته باشد. ‌ما به نظر این دسته از افراد احترام گذاشته و آماده برگزاری مراسمات برایشان در تشریفات و تشریفات عروسی لشکری می‌باشیم. برگزاری جشن‌های مجزای مراسم عقد و مراسم عروسی هریک هزینه‌ی جداگانه‌ای داشته و از این نظر به عنوان یک اضافه خرج به حساب می‌آید.‌ اگر می‌خواهید در هزینه برگزاری مراسم عروسی و عقد صرفه جویی کنید، توصیه و پیشنهاد ما برگزاری مراسم عقد و عروسی هماهنگ برای شما عزیزان می‌باشد‌. اگر مهمانان شما از راه دور و یا حتی کشورهای دیگر تشریف می‌آورند، می‌توانند در برگزاری مراسم عقد و عروسی هماهنگ به طور همزمان شرکت داشته و مجبور نیستند برای هر کدام جداگانه مسافرت کنند.

برگزاری مراسم عقد و عروسی هماهنگ‌ نه تنها در هزینه‌های شما عزیزان صرفه جویی را سبب می‌گردد بلکه برای مهمانان و اقوام شما نیز مقرون به صرفه تر می‌باشد. آن‌ها مجبور به تهیه‌ی لباس برای جشن‌های جداگانه و هزینه ‌برای آرایشگاه و رفت و آمد نخواهند داشت.

 

برگذاری مراسم عروسی لوکس و لاکچری

برگزاری مراسم عقد و عروسی با هم ، برگزاری مراسم عقد و نامزدی در کرج از این جهت حساس است که اکثر افراد فقط یکبار آن را تجربه می نمایند و شیرینی و خاطره آن را تا پایان عمر در ذهنشان خواهند داشت. زمانی که صحبت از مراسم عروسی لاکچری به میان می آید اولین چیزی که به ذهن هر فردی می رسد مخارج زیاد و هزینه بالای برگزاری چنین مراسماتی می باشد. اما راه های ساده نیز وجود داند که با رعایت آنها می توان مراسم عروسی لاکچری را با هزینه مناسب برگزار نمود.

 

خانه باغ یا ویلای کوچکی را اجاره نمایید

معمولا هزینه برگزاری مراسم در تالار یا باغ عروسی بسیار بیشتر از اجاره خانه باغ یا ویلا خواهد بود اما شیکی و لاکچری مراسم ویلا را نخواهد داشت.

 

تعداد مهمان های خود را به حداقل برسانید

یکی از فاکتور های مهم در برکزاری مراسم عروسی لاکچری ،تعداد کم مهمان ها می باشد. سعی نمایید تعداد مهمان های خود را زیر صد نفر دعوت نمایید تا هم برنامه ریزی های مراسم با نظم و ترتیب انجام شود و هم بتوانید به نحو احسن از مهمان هایتان پذیرایی نمایید.

 

از پذیرایی سلف سرویس مهمان ها بپرهیزید

در پذیرایی از مهمان ها از غذاهای متنوع با تزئینی زیبا وچشم نواز استفاده نمایید.همچنین از پرسنل تشریفات بخواهید به صورت کاملا بهداشتی و با دستکش سفید پذیرایی نمایند.

 

تزئین جایگاه و صندلی عروس و داماد

تزئین جایگاه و صندلی عروس و دالماد نقش بسزایی در لاکچری بودن عروسی خواهد داشت.

 

از شمع برای تزئین میزها استفاده نمایید

استفاده از شمع های سفید رنگ با پایه های شیشه ای جلوه ای بسیار زیبا به مراسم عروسی شما خواهد داد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *