25 مدل لباس عقد محضری با حجاب، زیباترین مدل ها 1401

لباس عقد محضری با حجاب

4.5/5 - (2 امتیاز)

لباس عقد محضری با حجاب در فرهنگ ایران لباسی که عمدتاً برای مراسم عقد پوشیده می‌شود با لباس عروسی متفاوت است. در واقع تنوع در لباس عقد بیشتر از لباس عروس است، چراکه معمولا لباس عروس سفیدرنگ است، اما برای لباس‌عقد می‌توان از رنگ‌های دیگری جز سفید هم استفاده کرد.

مدل لباس عقد محضری و پوشیده

تنوع مدل لباس عقد محضری در

برخی افراد رسم دارند که عقد محضری در

برخی افراد رسم دارند که عقد محضری در

برخی افراد رسم دارند که عقد محضری در سالن عقد کرج خود را در خانه با سفره عقد خانگی برگزار کنند به این صورت که یک طراح و دیزاینر را به خانه خود دعوت می کنند و ان طراح بسته به سلیقه عروس خانم و آقا داماد سفره عقد مورد نظر آن ها را با رنگ های مدنظر آن ها و گل آرایی دلخواه در فضای خانه آن ها می چیند، بنابراین این عروس ها خانم ها چون پس از عقد محضری در خانه خود یک جشن نیز دارند و به عبارتی بساط بزن و بکوب به راه می باشد مدل لباس عقد محضری بازتری را انتخاب می کنند.

خود را در خانه برگزار کنند به این صورت که یک طراح و دیزاینر را به خانه خود دعوت می کنند و ان طراح بسته به سلیقه عروس خانم و آقا داماد سفره عقد مورد نظر آن ها را با رنگ های مدنظر آن ها و گل آرایی دلخواه در فضای خانه آن ها می چیند، بنابراین این عروس ها خانم ها چون پس از عقد محضری در خانه خود یک جشن نیز دارند و به عبارتی بساط بزن و بکوب به راه می باشد مدل لباس عقد محضری بازتری را انتخاب می کنند.

خود را در خانه برگزار کنند به این صورت که یک طراح و دیزاینر را به خانه خود دعوت می کنند و ان طراح بسته به سلیقه عروس خانم و آقا داماد سفره عقد مورد نظر آن ها را با رنگ های مدنظر آن ها و گل آرایی دلخواه در فضای خانه آن ها می چیند، بنابراین این عروس ها خانم ها چون پس از عقد محضری در خانه خود یک جشن نیز دارند و به عبارتی بساط بزن و بکوب به راه می باشد مدل لباس عقد محضری بازتری را انتخاب می کنند.

به قدر زیاد بوده که دست هر شخصی را در انتخاب باز گذاشته است و شما به راحتی با کمی جستجو در انواع پاساژهای مختلف فروش و یا کرایه لباس و یا تمامی پیج های اینترنتی و سایت های فروش آنلاین می توانید جنس، سبک و طرح لباس محضری و لباس فرمالیته عروس را انتخاب نمایید و در جشن عقد محضری خود بدرخشید.

نکات مهم در انتخاب لباس عقد محضری با حجاب

1.از رنگ های روشن استفاده کنید:

اعتقادات مختلفی در فرهنگ ایرانی درباره لحظه شیرین ازدواج وجود دارد و تقریباً همه معتقدند که پوشیدن لباس های تیره و سیاه شوم نیست. علاوه بر این ، پوشیدن لباس عقد محضری با حجاب به رنگ روشن ، مانند سفید ، کرم ، شیری ، خاکستری روشن ، آبی روشن ، صورتی روشن یا صورتی کم رنگ ، نشان دهنده اشتیاق و خوشبختی شما در این روز است.


2.مانتو یا لباس پوشیده و بلند بپوشید:

بهتر است مانتو عقد محضری داشته باشید زیرا در حضور مردان پوشیده شده و مدل های آن بلند و پوشیده است. من فکر می کنم بهتر است از پوشیدن مانتو های خیلی کوتاه یا خیلی جذاب یا پوشیدن لباس مجلسی به جای مانتو در جمع خودداری شود. زیرا دفتر اسناد رسمی یک مکان عمومی است و نباید آن را با تالار عروسی اشتباه گرفت.


3.مانتو های اسپرت را با لباس مجلسی جایگزین کنید:

حتی اگر طرفدار تیپ های اسپرت هستید ، توصیه می کنم به جای مانتو های اسپرت ، از لباس عقد محضری با سبک خانمانه تر استفاده کنید و کمی مجلسی بیشتر استفاده کنید. سرانجام ، این روز عقد و جشن نامزدی شما است و بهتر است وقتی به باشگاه می روید ، نوع رسمی تری از این داشته باشید.


4.لباس دست و پا گیر نپوشید. مانتویی را انتخاب کنید که در آن راحت باشید:

ممکن است در روز عروسی پوشیدن دامن پفی بزرگ و دست و پاگیر یا تور بلند منطقی باشد ، اما در این روز چون قرار است در یک مکان عمومی باشید ، بهتر است مانتو عروسی محضری راحت تری داشته باشید که کمتر دست و پا گیر است. اول اینکه شما باید امضا کنید و خم شوید و صاف باشید و دوم اینکه پوشیدن لباسی شبیه لباس عروس یا لباس مجلسی زیاد ممکن است سلیقه زیادی را نشان دهد.


5.متفاوت بپوشید:

حالا که قرار نیست لباس عروس بپوشید ، سعی کنید مانتویی را طراحی و متفاوت انتخاب کنید. شما می توانید بسیاری از مدل های خاص و مزون های دوز را در این پست پیدا کنید. اما به جز مانتو ، می توانید انواع مانتوها و دامن های بلند ، کت و شلوارهای مانتو بلند و دمپایی ، کفش های ابریشمی بلند با شلوار و پیراهن بلند را جایگزین کنید و ظاهری متفاوت و خاص و در عین حال شیک دارد.


6.لباس ها یا مانتو ها را از جنس های مجلسی تر و رسمی تر بدوزید:

همیشه برای پوشیدن لباس های جین و کتان و اسپرت وقت دارید این روز را کمی عروس طور لباس بپوشید ، لازمه اش این است که برای دوخت مانتو برای محضر از جنس های مجلسی تر مثل گیپور ، حریر ، کرپ حریر ، ریون ، دانتل ، ساتن و یا ترکیبی از این ها بدوزید تا برازنده و آراسته و خانم تر به نظر برسید.


7. ست کردن دسته گل، روسری و کیف و کفش و مانتو:

از آنجا که عروس هستید بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید اما از سر تا پا سفید نباشد (البته این مسئله بسیار سلیقه ای است.) اما برای مخاطبان می توانید از روسری ، کیف و کفش های رنگهای رنگی در کنار کت سفید از نرم اما روشن مانند صورتی ، نباتی و پنکیکی استفاده کنید و در آخر دسته گل سفارش دهید تا رنگ لباس شما کامل شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *