دسته گل عروس; راهنمای انتخاب دسته گل برای مراسم عقد و عروسی

4/5 - (1 امتیاز)

انتخاب دسته گل عروس یکی از مهمترین چیزهایی است که باید برای تشریفات مراسم عقد در تدارک آن باشید. داشتن اطلاعات کافی در مورد گلها می تواند در انتخاب بهترین دسته گل مناسب به شما کمک کند. انتخاب دسته گل یکی از مهم ترین تصمیمات در مورد تزیینات مربوط به گل است. عروس می تواند دسته گل خود را با دیگر تزیینات محل برگزاری مراسم عروسی هماهنگ کند، و یا به گونه ای انتخاب کند که در عکس های عروسی چشمگیر باشد.

دسته گل عروس طبیعی

اگر عاشق دسته گل اروپایی یا دسته گل گلهای وحشی هستید، حتما دسته گل طبیعی را برای تشریفات عقد محضری انتخاب کنید. لطافت و زیبایی دسته گل طبیعی با هیچ چیز قابل قیاس نیست. عطر خوش گل‌ها و لطافتی که در ظاهر عروس ایجاد می‌کند بسیار خواستنی و جذاب است.  استفاده از گل‌های خاص در دسته گل می‌تواند عکس‌های شما را متفاوت کند.

دسته گل رز آبی یا دسته گل روستیک برای دیزاین عروسی‌های خاص با همین سبک بسیار فوق‌العاده خواهد بود. اگر عاشق عطر و بوی گل‌ها هستید، می‌توانید دسته گل ، گل مریم سفارش دهید و از زیبایی آن لذت ببرید و عطر آرامبخش‌ آن را در زیباترین شب زندگی‌تان داشته باشید.

بهترین گل هایی که میتوانید برای دسته گل تان در برگذاری مراسم دفتر عقد کرج

مورد استفاده قرار دهید عبارتند از: انواع گل رز، سوسن، ارکیده و بنفشه که دسته گلی خاص به شما میبخشند. البته برخی از افراد هم ترجیح می دهند با خرید دسته گل مصنوعی خیال خودشان را از بابت نگهداری دسته گل بعد از مراسم راحت کنند. اما بهتر است با وجود تمام وسایل مصنوعی تهیه شده برای عروس، از یک موجود زنده که دارای بو و رنگ خوبی بوده و حتی از نظر روانشناسی، باعث کاهش استرس می شود، استفاده نمود.

سومین چیزی که در انتخاب مدل دسته گل ایرانی مهم است رنگ آنهاست. رنگ دسته گل  در زمان های قبل حتما قرمز و یا قرمز سفید بود. اما امروزه انتخواب رنگ دست گل عروس به صورت سلیقه ای و با توجه به معیار های دیگری انتخواب میشود.

انتخاب رنگ گل متناسب در تشریفات عقد کرج با رنگ فصلی که مراسم برگزار می شود مانند دسته گل بهاری  یا دسته گل تابستانی، بسیار زیبا می باشد. دسته گل های نقره ای، سفید و طلایی برای فصل زمستان هماهنگی دارند و دسته گل های قرمز کهربایی، نارنجی و کهربایی با فصل پاییز مناسب اند.

دسته گل مصنوعی

بسیاری از عروس خانم‌ها علاقه مند هستند که بعد از جشن عروسی، دسته گل مصنوعی برای عقد را به عنوان یادگاری شیرین از خاطره‌انگیزترین شب زندگی‌شان نگهداری کنند. برای عروس خانم‌هایی که مایل هستند دسته گل را نگهداری کنند، بهترین کار انتخاب دسته گل مصنوعی عروس است. با چنین کاری می‌توانید دسته گل عقد محضری را طبیعی سفارش دهید و دسته گل را مصنوعی سفارش دهید.

دسته گل گلبهی، دسته گل سفید و دسته گل عروس ایرانی بهترین و رایج‌ترین انواع دسته گل مصنوعی هستند. هرچند برای انتخاب گل مصنوعی هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما می‌توانید انواع دسته گل ، گل رز قرمز یا دسته گل ارکیده را به‌وسیله واقعی‌ترین ظاهر گل‌های مصنوعی داشته باشید و سال‌های سال این گل‌های زیبا را نگهداری کنید.

در ادامه این مقاله از سالن عقد نقره با ما باشید تا 25 مدل از دسته گل عروس را به شما نشان دهیم.

دسته گل برای مراسم عروسی با گل های نارنجی

دسته گل برای مراسم با گل های سرخ

دسته گل برای مراسم عروسی با گل های صورتی

دسته گل برای مراسم با گل های زرد

دسته گل برای مراسم با گل های سفید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *