نماد سایت سالن عقد نقره

دفتر عقد کرج

5/5 - (4 امتیاز)

دفتر عقد کرج ، تمام زوج‌های جوان علاقه دارند که در هنگام ازدواج، بهترین و شیک‌ترین دفتر عقد را انتخاب نمایند. اما آیا می دانید که یک دفتر عقد خوب چه ویژگی هایی دارد؟ آیا می دانید در هنگام انتخاب یک سالن عقد برای برگذاری مراسم خود به چه نکاتی باید دقت کنید؟ ما در این مقاله می خواهیم مهم ترین نکاتی که برای انتخاب بهترین محضر عقد کرج باید بدانید را می گوییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره  09201612463 تماس بگیرید و با مشاورین ما در تماس باشید.

آدرس ما: جهانشهر بلوار جمهورى بعد از پارك فاتح نبش كوچه جديدى پلاك ٤ واحد ٦ طبقه سوم

 

 

بهترین سالن عقد کرج

سالن عقد نقره یکی از بهترین سالن عقدهای کرج است که با ظرفیت 50 نفر آماده پذیرایی از شما و میهمانان شما، در مهم ترین شب زندگیتان هستند. سالن عقد کرج با داشتن میهماندارن اختصاصی و تعلیم دیده، بهترین شب را برای شما میهمانان شما رقم میزنند. شما می توانید با خیال آسوده به تیم ما اعتماد کنید و مراسم عقد و نامزدی خود را به ما بسپارید.

 

سالن عقد با پذیرایی

در مجموعه سالن عقد در کرج نقره دارای خدماتی همچون، پذیرایی شام و ناهار، سرو انواع نوشیدنی می باشد. شما میتوانید پس از برگذاری مراسم عقد و نامزدی خود از میهمانان به صرف شام و شیرینی پذیرایی کنید.

 

دفتر عقد کرج ( بهترین سالن عقد کرج 1401) سالن عقد در کرج ; سالن عقد با پذیرایی

 هزینه و قیمت متناسب

اولین معیار برای انتخاب یک سالن عروسی متناسب و خوب، توجه به قیمت و هزینه های ورودی است. البته باید توجه داشت سطح کیفیت و همچنین میزان خدمات و امکاناتی که در یک سالن برقرار است، تاثیر زیادی بر هزینه ها دارد. در صورتی که قصد دارید در هزینه های عروسی صرفه جویی کنید، بهتر است یک سالن ارزان قیمت را انتخاب کنید.

 

دسترسی محضر عقد کرج و دفاتر ازدواج

تجربیات نشان می دهد از موارد ابتدایی برای انتخاب دفاتر ازدواج دسترسی آن است؛ دسترسی محضر نه فقط به محل سکونت افراد بلکه دسترسی به لحاظ فاصله مکانی مجالس پذیرایی، دفاتر عقد و محل سکونت زوجین که از مهم ترین موارد ان است.

قطعا افراد در درجه اول این موارد را در اولویت برای انتخاب قرار خواهند داد در نتیجه دفاتری که به لحاظ دسترسی سهولت افراد را در برگزاری جشن های عقد و عروسی تضمین میکنند، فرصت مناسبی برای کسب و کار خود ایجاد میکنند.

 

سفره عقد زیبا

سفره عقدی که در دفتر ازدواج پهن می شود، در شیک بودن دفتر بسیار تاثیر گذار است. بسته به اینکه شما سفره عقد سنتی یا مدرن پهن می کنید؛ باید توجه داشته باشید که این سفره با وسایل زیبا تزئین شده باشد. اگر از تزئینات مناسبی در اجزا سفره عقد استفاده نشود بخش مهمی از ارکان شیک بودن دفتر ازدواج از بین خواهد رفت.

 

محیط و فضای سالن

فضای سالن باید زیبا و دلنشین باشد. به طوری که تا زمانی که مهمانان در سالن هستند احساس راحتی داشته باشند. یک فضای باز و بزرگ که جای نشستن، قدم زدن، رقص و شادی و … را برای مهمانان فراهم کند، یکی از ویژگی های مهم یک سالن خدمات عروسی محسوب می شود.

 

مدیریت منظم دفتر عقد کرج

وجود زمان بندی و مدیریت مناسب و منظم مراسمات عقد و عروسی از نکاته پایانی وجه تمایز دفاتر ازدواج خوب یا شیک و دفاتر نا مناسب است. برگزاری در زمان اعلام شده و منظم و خدمات و تشریفات مراسم عقد به موقع و مناسب مجالس برای میهمانان از موارد بسیار موثر در شناسایی و محبوبیت دفاتر است و فرصت های بیشتری برای جزب زوجین در آینده برای برگزاری مراسمات عقد یا عروسی ایجاد می کند.

 

سرویس دهی منظم و دقیق پرسنل

پذیرایی دقیق و منظم از مهمانان یکی از مهمترین ویژگی های یک سالن خوب به شمار می رود. پرسنل خدمات عروسی باید به کار خود مسلط باشند و به تمامی قسمت های سالن سر بزنند. ضمن اینکه برطرف کردن نیازهای مهمانان در اولویت است. خوشرویی و تعاملات سنجیده با مهمانان از مهمترین خصیصه های پرسنل یک سالن خوب به شمار می رود. یکی از مهمترین ویژگی های سالن عقد نقره داشتن مهماندار اختصاصی و تیم با مهارت است.

 

سرو شیرینی و نوشیدنی

ازدواج جدای از تزئینات و زیبایی محیط، باید امکان سرو انواع نوشیدنی و شیرینی را داشته باشند تا به عنوان یک دفتر ازدواج مناسب برای برگزاری جشن شناخته شوند. استفاده از انواع شیرینی ها و نوشیدنی های سرد و گرم، یکی از موارد مهمی است که دفاتر ازدواج باید به آن توجه داشته باشند.

توجه کنید که هر چه میزان هزینه ی شما بیشتر باشد، قطعا خدماتی که به شما ارائه می گردد هم بیشتر است. پس قبل از انتخاب دفتر ازدواج با چنین امکاناتی، بودجه خود را در نظر بگیرید که مبادا به مشکلی برخورد کنید یا در انتهای مراسم فقط یک هزینه ی گزاف روی دست شما گزاشته شود.

 

روکش صندلی ها و رومیزی ها

در زمان انتخاب تالار باید به دقت روکش های صندلی ها و میز ها را بررسی کنید. روکش ها علاوه بر داشتن رنگ و طرح زیبا، باید تمیز باشند و هیچگونه پارگی در آنها نباشد.

 

اتاق انتظار

از عروس و دامادها علاقه‌مند هستند که علاوه بر مراسم عقد و ازدواج سنتی، مراسم عقد آریایی را نیز داشته باشند. برای پاسخ به این نیاز برخی از محضردارها این گزینه را نیز در بین خدماتی که ارائه می‌دهند قرار داده‌اند تا افرادی که این مراسم را می‌خواهند بتوانند آن را داشته باشند.

سالن عقد با پذیرایی

قطعا انتخاب یک سالن عقد خوب برای تمامی عروس خانوم یک دغدغه بسیار بزرگ است، اما خبر خوب این است که سالن عقد نقره مفتخر است تا بهترین ارائه را در زیباترین شب زندگی شما ارائه کند.

 

تاریخچه سفره عقد

سفره ی عقد روی زمین و رو به طلوع خورشید پهن می شود مراسم عقد باید در طول روشنی هوا برگزار شود تا عروس و داماد را در نور و روشنایی به عقد یکدیگر در آورند.  طبق رسوم ، سفره ی عقد در خانه ی پدری عروس پهن می شود و در مراسم عقد ، آقای داماد باید سمت راست عروس خانم بنشیند که این نیز به آئین زرتشتی برمی گردد و نشانه ی احترام است . رنگ آمیزی اجزای سفره و نوع چیدمان آن ها زینت بخش سفره است . سفره ی عقد معمولا از جنس ترمه تهیه می شده است .

 در زمان باستان به رنگ سبز پهن می شده . این رنگ مخصوص دین زرتشت و به نشانه ی حیات و جاودانگی بوده است. اما در این روزها از رنگ سفید که نشانه ی پاکی و خلوص است برای سفره عقد استفاده می شود . البته اکثرا رنگ سفره را با لباس عروس هم ست می کنند که ایده ی قشنگی هم می باشد.

 

برگذاری مراسم عقد در سالن عقد کرج در شب یلدا

یلدا از دیرباز همراه ایرانیان بوده؛ واژه «یلدا» به معنای زایش و تولد است. ایرانیان باستان با این باور که فردای شب یلدا با دمیدن خورشید، روزها بلندتر می‌شوند و تابش نور ایزدی افزونی می‌یابد، آخر پاییز و اول زمستان را شب زایش مهر یا زایش خورشید می‌خواندند و برای آن جشن بزرگی برپا می‌کردند. شب یلدا یکی از پرخاطره ترین و زیباترین شب‌ها برای عروس‌ و دامادهایی است که در دوران نامزدی خود به سر می برند.

شب یلدا یا شب چله آخرین روز فصل پاییز، شب اول زمستان و بلندترین شب سال است. یکی از آداب و رسوم جشن عقد ایرانی ها شب یلداست که همه با سنت های این شب به خوبی آشنا هستیم اما شب یلدا برای دخترانی که به تازگی ازدواج کرده اند یا در مراحل نامزدی و عقد به سر می برند، حال و هوای دیگری دارد.

شما میتوانید مراسم خود را در این شب زیبا در سالن عقد نقره برگذار کنید.

 

برگذاری مراسم عقد در سالن عقد نقره در شب یلدا

شب یلدا و برگذاری مراسم عقد

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت سالن عقد نقره با ما در تماس باشید تا بهترین مشاوره ها را به شما ارائه دهیم.

 

خروج از نسخه موبایل